הכירו את ורד קציר

מטמיעת פריוריטי 

עד לפני שנה ורד עבדה ורד קציר בטבע נאות, היא שמשה ככלכלנית, עברה לנהל מותג וסיימה כמיישמת במח' מערכות המידע של החברה.
לתפקיד האחרון היא התחברה במיוחד והחליטה ללמוד פריוריטי באופן עצמאי ולחפש עבודה  בתחום.
אלינו היא הגיעה דרך גלי, שעבדה מטעם Anagal כמנהלת מערכות המידע בטבע נאות. היא צוותה למחלקת המטמיעים של החברה שמנתה אז 8 אנשים ומאז (תוך פחות משנה) – הם כבר 30.

ורד הגיעה אלינו ומצאה חברה משפחתית, חמה ומפרגנת, עם אנשי צוות שתמיד זמינים לעזרה ולהתייעצות וכמובן (ולא פחות חשוב) קרוב הביתה, לראש פינה.

"יש משהו מיוחד באווירה. זה מקום ותפקיד שמאפשר המון עצמאות, אבל תמיד יש לנו גב מקצועי וגם עזרה הדדית ושיתוף פעולה מהצוות, שהוא לגמרי לא מובן מאליו.

יש כאן המון מקום לפיתוח אישי, גם בעבודה אנחנו נחשפים למגוון מאד רחב של מקרים ואתגרים, וגם ישנם מסלולי הכשרה לאורך הדרך. אני למשל נמצאת עכשיו בקורס פיתוח מטעם החברה, כדי להרחיב את סל הכלים והיכולות שלי"

היום ורד היא חלק מצוות המטמיעים של פריוריטי הקיבוצים. חבורה של 7 אנשים שמטמיעה את הפיתוח היחודי שעשתה Anagal עבור הקיבוצים על מאפייניהם הייחודיים. למודל הקיבוצי של פריוריטי שפיתחה Anagal יש המון ביקוש היום בקיבוצים בכל רחבי הארץ. הבשורה עוברת  עוברת כאש בשדה קוצים  וכמות הלקוחות גדלה במהירות עצומה.

מדובר בעבודה מלאה אתגרים ועניין, מספרת ורד, אנחנו מגיעים לקיבוץ הלקוח בצוות מצומצם של 2-3 מטמיעים, מאפיינים את הצרכים הסצפיפיים, בונים מערכת ותשתיות מותאמים בסיוע מחלקת הפיתוח שלנו, עושים את הסבות הנתונים מהמערכות הקודמות – לפריוריטי ואז נכנסים לשלב ההדרכות – לפני שעולים לאוויר. את ההדרכות, היא אומרת, אנחנו עושים בשני פורמטים. הדרכות כלליות, במתכונת של כתה, על היישומים הבסיסים המשותפים לכולם, ועוד הדרכות אישיות, פר משתמש והמערכות שלו.

ואיך עובדים היום, בעידן הקורונה והפוסט קורונה? העבודה היא בעיקר מרחוק ולא נפגשים הרבה פיזית, אבל תמיד יש מטריה Anagalית, והרבה תקשורת בזום ובטלפון. אני מאמינה שבקרוב נחזור לשגרה פרונטלית באופן מלא, לפחות בשלבי הדרכות העובדים.

לסיכום, היא אומרת, המודלים הייחודיים ש- Anagal  מפתחת בפריוריטי עבור קהלים ייחודיים, מושכים אליה הרבה לקוחות שונים ומעניינים ויוצרת המון גיוון בעבודה ובשיח בתוך המחלקה שלנו. למי שאוהב ועוסק בתחום, זאת סביבת עבודה מרתקת וחדשנית.

תנו לעובדות לדבר: שיווק מבוסס נתונים
5 דצמבר 2021
עולם מבוסס נתונים היום בעידן של מהפכה דיגיטלית (שיש המכנים אותה המהפכה התעשייתית הרביעית), כמות הנתונים הנאספת במאגרי המידע השונים, היא עצומה. לא מדובר...
הכירו את אורלי ליברטובסקי, מנהלת פעילות הBI
5 דצמבר 2021
" BI זאת לא טכנולוגיה, זו שיטת החיים. ה-BI הופך להיות חלק משיחה במטבחון. פותחים את הבוקר עם BI, נכנסים אליו כמו לאתר חדשות"...
מרקטפלייס ומגמת המסחר האלקטרוני החברתי בשנת 2020-2021
10 נובמבר 2021
מה זה מסחר חברתי? מסחר חברתי נופל תחת מטריית ה-e-Commerce הגדולה יותר, ומתייחס לחווית הקנייה של הצרכן המתרחשת ישירות בפלטפורמת המדיה החברתית. זה כולל...