אסטרטגיה עסקית דיגיטלית

אסטרטגיה עסקית דיגיטלית אינה עוד המלצה אופציונלית עבור חברות מסורתיות הנאבקות בתחרות קשה בסביבה דינאמית המשתנה במהירות

יישום אסטרטגיה עסקית דיגיטלית אפקטיבית כיום הוא הכרח כדי שארגונים יוכלו לפרוח בעידן שבו טכנולוגיות דיגיטליות הפכו את השוק ויצרו מודלים עסקיים חדשים.

סקר של בית ספר לעסקים מהשורה הראשונה מעלה כי אחוז גבוה מהחברות המובילות בכל המגזרים העסקיים המסורתיים מאבד נתחי שוק מצד מתחרים חדשנים דיגיטלית , חברות רבות אינן מודעות לסיכונים או אינן מצליחות לנקוט באמצעים מתאימים בכדי להתמודד איתן.

ארגונים אחרים, שרואים כמה מהר הטכנולוגיה הדיגיטלית משבשת את תעשיות המדיה בעשור האחרון מבינים שהם צריכים לשים לב לשינויים בענפים שלהם עכשיו.

למרבה הצער, ארגונים רבים ממוקדים יותר בצד הדיגיטלי מאשר בצד האסטרטגי, משתמשים ומיישמים מגוון טכנולוגיות דיגיטליות, אולם ללא תיאום או תכנון מראש כיצד כל היוזמות הללו מתחברות להן יחדיו.

כשאתם צריכים לנקוט בצעדים נועזים כדי לשנות את המסלול האסטרטגי של הארגון שלכם.

טרנספורמציה מעצבת את עולם המחר

אנו מאמינים כי עסק בר קיימא תורם לכלכלה העולמית ומובילים אסטרטגיות מתאימות כדי להתמודד ביעילות עם סביבה דינאמית המשתנה כל הזמן.

בין אם קיים צורך דחוף בשיפור הביצועים העסקיים ובין אם ברצונכם להמציא מחדש את הארגון שלכם כדי להקדים את התחרות , יש מצבים בהם רק תכנית טרנספורמציה נועזת ומקיפה תעשה זאת. אצלנו תמצאו את המומחיות, הכלים והיכולות הדרושות לכם בכדי להתאים את המנהיגות שלכם לחזון משותף ולגייס את הארגון להשגתו.

בתהליך האסטרטגיה הדיגיטלית אנו מתמקדים ב-3 תחומי השפעה מרכזיים

חוויית הלקוח
Customer Experience
מודלים עסקיים
Business Models
תהליכים תפעוליים
Operational Processes

אנו בוחנים ועונים על 5 נושאים מרכזיים

חזון דיגיטלי

כיצד הדיגיטל משנה את התעשייה שלכם? איזו הצעת ערך, מודלים תפעוליים ומודלים עסקיים חדשים הדיגיטל יכול לאפשר? אילו יריבים חדשים הדיגיטל יכול לייצר לנו?

הערכת היתרון התחרותי

כיצד הדיגיטל משפיע על היתרון התחרותי שלנו? היכן אנו ממוצבים היטב?  איפה אנחנו נמצאים בנחיתות?

התאמה ותיעדוף

אילו פתרונות ותהליכים דיגיטליים מתאימים לאסטרטגיה העסקית שלכם וליכולות שלכם? עם מה מתחילים?

ניתוח פערים

על סמך ההתאמה והתעדוף שביצענו מה הפערים ביכולות, בארגון ובמערכות שנדרש לבצע על מנת להתקדם ליישום הזדמנויות אלה.

מפת דרכים לטרנספורמציה

מהם לוחות הזמנים, היעדים והמשמעויות לכל אחד מהתהליכים\יישומים הללו, אילו תשומות נדרשות לתהליך הזה ומה התקציב למימון המסע.

הקודם
QA
הבא
ERP

הזמן הטוב ביותר להתחיל הוא היום

המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם לבנות פתרונות דיגיטליים מותאמים באמצעותם תוכלו לקדם את הארגון שלכם , לייעל תהליכים להרחיב את הביקוש למוצרים ולשירותים שלהם ולהתקדם לשלב הבא…