שירותי IT מנהלים

שירות יוצא דופן שמותאם בדיוק בשבילכם

בעולם שבו טכנולוגיות חדשות מתפתחות במהירות מסחררת, ארגונים נדרשים להתאים את עצמם להתפתחות הטכנולוגית, לצרכים ולאתגרים המשתנים של הלקוחות, העובדים והספקים שלהם.

ארגונים רבים מתקשים להגיב ולאמץ בזמן ובצורה נכונה את השימוש בכלים
ובטכנולוגיות חדשות, לשמור רמת תחזוקה גבוהה של התשתית שלהם,
לאבטח אותה בצורה אופטימלית וזאת בגלל עומס ופניות נמוכה במחלקות
ה-IT שלהם וחוסר ניסיון של הצוות המקומי עם שיטות עבודה נכונות ושימוש
בטכנולוגיות מתקדמות.

שירותי IT מנוהלים הופכים רווחים יותר ויותר כפתרון אופטימלי לתמיכת בצוותי ה- IT של ארגונים , במקום להשקיע בתשתיות יקרות, בצוות ובטכנולוגיה, ארגונים רבים בוחרים לצרוך שירותי IT מנוהלים באמצעות גורם חיצוני מיומן ומקצועי לאתגרים אלו.

שירותי IT MSPהפכו לשיטת התמיכה המועדפת על ארגונים בכל הגדלים, החל מסטארטאפים ועד חברות Fortune 500 וזאת בזכות רמת תמיכה מתוחכמת, תחזוקה יזומה ואבטחה שרוב העסקים אינם יכולים להרשות לעצמם.

בתרחיש תחרותי, אף ארגון לא ירצה שיתנסו עליו יתר על כן, מציאת ספק MSP הטוב ביותר ב-IT מסייע לכם להימנע מאיטרציות שלעתים קרובות גוזלות זמן וגורמות להוצאות חוזרות.

על ידי שימוש בשירותים המנוהלים שלנו, תוכלו לפנות זמן לצוותים שלכם להתמקד מחדש במה שחשוב, לטפל במשתמשים לקדם פרויקטים ולהישאר פרודוקטיביים.

שירותי ה- IT המנוהלים של Anagal Next משלבים תמהיל נכון של צוות מיומן, שיטות עבודה וטכנולוגיות מתקדמות ומאפשרים לארגונים ניצול משאבים גבוה יותר וגמישות תפעולית וכלכלית, סל השירותים הרחב שלנו מספק מענה לניהול כלל תשתית ה-IT ומותאם לארגונים בכל גודל.

אנו נספק את השירותים בהתאם ל- SLA הנדרש על ידכם. למה לבחור בנו?

מערכות יחסים אמיצות וארוכות

אנו מתייחסים למערכות יחסים ברצינות, ורוצים להכיר אתכם ואת היעדים העסקיים שלכם. אנו שמים את מערכות יחסים במקום הראשון – זו הסיבה שמרבית הלקוחות שלנו עובדים איתנו כבר מעל לעשור

מקצועיות, זמינות ומחויבות

יש לנו רקורד מוכח של תגובה למקרי חירום וכיבוי שריפות (מטפוריות). הצוותים שלנו יודעים להגיב בזמן אמת במקרי חרום במחויבות גבוהה ובזמינות מידית, תוכלו לסמוך עלינו שאנחנו נהיה כאן בשבילכם בכל אירוע ונטפל בו על הצד הטוב ביותר.

ראייה עסקית

אמנם אנו פותרים את הבעיות הטכנולוגיות הדוחקות שלכם, אבל אנחנו כל הזמן מסתכלים דרך פריזמה עסקית אנו שומרים על היעדים העסקיים שלכם בראש ובראשונה כדי להבטיח שאנחנו נפתור את הבעיות שמשפיעות עליכם מדי יום, הטכנולוגיה היא האמצעי שמביא אתכם לאן שאתם רוצרוצים להגיע.

מסתכלים רחוק גם בבעיות מידיות

גם אם ישנן בעיות שדורשות מענה מידי לכאן ועכשיו , אנו נדע ליצור לכם מפת דרכים ותוכנית עבודה טכנולוגית מוכחת שתשרת את הארגון שלכם כעת ובעתיד.

היתרון בשימוש בשירותי MSP IT של Anagal Next

מגע אנושי ושירותי
זמינות גבוהה
צוותים מנוסים ומיומנים מאוד
שליטה בהוצאות עלות צפויה וידועה
הפחתת זמני השבתה
שיפור האבטחה
הפחתת סיכונים
שקט נפשי והפחתת מתח

השירותים המנוהלים שלנו

שירותי ניטור וניהול סביבות שרתים ורשת
שירותי גיבוי , DR ואחסון מידע בענן
שירותי Data center מנוהל בענן
ניהול תשתיות אבטחת מידע וסייבר
שירותי הגירה וניהול לענן ציבורי
שירותי HD
אופיס 365 מנוהל
שירותי ייעוץ לפרויקטים IT
הקודם
Cloud Services
הבא
Cyber Security

הזמן הטוב ביותר להתחיל הוא היום

המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם לבנות פתרונות דיגיטליים מותאמים באמצעותם תוכלו לקדם את הארגון שלכם , לייעל תהליכים להרחיב את הביקוש למוצרים ולשירותים שלהם ולהתקדם לשלב הבא…