סינון
הלקוחות שעושים את ההבדל

הנה כמה פרויקטים שאנחנו גאים בהם במיוחד

פרויקטים מרגשים שיצרו שינוי משמעותי. אחרי 30 שנה, יש לנו הרבה כאלה ולכן היה לנו ממש קשה לבחור. אנחנו גאים ש90% מהלקוחות שלנו הם לקוחות שחוזרים אלינו שוב.

סקטורים ותעשיות
הכול

סיפורי הצלחה

Joint
Digital Business Strategy
אפיון דרישות וליווי הקמת מערכת מידע לתוכנית "יתד" – תוכנית לאומית לקידום
Tahbura
Digital Business Strategy
תוכנית אב למערכות המידע של משרד התחבורה
Eitan
Digital Business Strategy
ניהול תהליך מיפוי אחיד של נתוני ארגוני הבריאות לצורך יצירת רשומה רפואית אחידה במסגרת פרויקט "איתן" – משרד הבריאות
Shikun&Binui
Digital Business Strategy
מערכת Dynamics CRM Ms ואפליקציה למחלקת שירות לקוחות
Manna
Digital Business Strategy
פיתוח אפליקציה ומערכת Web לשליטה ובקרה על מצב השדה ללא צורך בחיישנים
תוכיא תרקב קשממ
Digital Business Strategy
תכנון ופיתוח של מערכת דיווח ברצפת ייצור על עדשות פסולות והתקדמות התהליך, בנוסף המערכת מאפשר סימון של מספר פסילות ראשית ומשניות על מנת לייעל את תיקון קו הייצור
StanleyBlack&Decker
Digital Business Strategy
פיתוח אפליקציה לשליטה על קופסת רדיו ונגן מוזיקה לאתרי
סימפליוויה
ERP

סימפליוויה חברה לפתרונות רפואיים בבעלות קרן פימי – אחת מחמש קרנות ההשקעה המובילות בעולם מבחינת עקביות ביצועים.החברה מחויבת לספק פתרונות רפואיים איכותיים להולכת תרופות בכדי להבטיח את בטיחותם של אנשי מקצוע בתחום הבריאות. מוצרי החברה מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם תקני ISO ואישורים מגופי הרגולציה המובילים, ונמכרים ברחבי העולם.

Anagal next מלווה את סימפליוויה באופן שוטף בתמיכה במערכת Priority ERP ובשירותי מומחה בתחום תשתיות שרתים ואבטחת מידע

תרו
ERP

תרו הינה חברה רב לאומית הפועלת בשווקים שונים ברחבי העולם כולל צפון אמריקה, מרכז אמריקה, מזרח אסיה , אירופה, אוסטרליה וישראל , מאז הווסדה, תרו מפתחת, מייצרת ומשווקת קשת רחבה של מוצרי מרשם (RX), מוצרים ללא מרשם (OTC) ותמרוקים בתחומים מגוונים וביניהם: כאב, עור, מערכת עיכול, מערכת העצבים, קרדיולוגיה (מערכת הלב) ועוד . Anagal next מספקת לתרו שירותי ייעוץ וותמיכה במערכת Priority ERP

חוליות
MANAGED SERVICES

חוליות פלסטיק מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים לתחומים שונים בכל הקטרים והגדלים הנדרשים בתחום הנכס. חוליות עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק צינורות ואביזרים מחומרים פלסטיים מגוונים כגון: PP ,PVC ,PE-X ו-PPR.

לחוליות מוניטין רב שנים כיצרנית מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. החברה שמה דגש רב על מחקר, פיתוח וייצור מוצרים חדשים. כל מוצרי חוליות מיוצרים תחת פיקוח של מכון התקנים הישראלי (מת"י) ומותאמים לתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר Anagal next מספקת לחוליות פסלטיק מגוון רחב של שירותים מנוהלים מתקדמים בתוכם ניהול שוטף של מערכות האחסון והשרתים , תשתיות אבטחת מידע ,שירותי ענן ועוד.

סטנלי בלאק אנד דקר
פיתוח אפליקציה

פיתוח אפליקציה לשליטה על קופסת רדיו ונגן מוזיקה לאתרי בניה חברת סטנלי בלאק אנד דקר עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק כלי עבודה וציוד וכן פתרונות אבטחה למגזר הפרטי, התעשייתי והמקצועי בשווקים הבינלאומיים, אנו פיתחנו עבור סטנלי אפליקציה לאנדרואיד ו iOS אשר ניתן בעזרתה לשלוט על הרדיו ולשקף את הפעולות המתבצעות על קופסת המוזיקה כולל יכולת עדכון קושחה של הקופסה מרחוק.

אלקם מדיקל
MANAGED SERVICES

אלכם מדיקל הנה חברה גלובלית העוסקת בייצור של מכשירים ורכיבים רפואיים חד פעמיים לשוק ה- OEM, וספקית פתרונות חדשניים לצרכי בקרת זרימה מיוחדים.

״ Anagal next מספקת לאלכם מעטפת רחבה של שירותים ופתרונות טכנולוגיים בתחום התשתיות תקשורת ואבטחת מידע , במסגרת זו ליווינו את שדרוג מערך השרתים של הארגון , החלפת של מתגי הBackbone ותשתיות אבטחת מידע״

– אודי דבוש CIO אלכם מדיקל

פארמר
פרויקט פיתוח אפליקציה

אפליקציית Farmer לסמארטפון מספקת פלטפורמה מסחר דרכה חקלאים וצרכנים יכולים להיפגש , מאז הקמת החברה ב-2017, מספקת Anagal שירותי ניהול פרויקטים, מו"פ ושירותי תוכנה, תוך מתן פתרונות טכנולוגים מתאימים ותשומת לב אישית במשך כל שעות היממה

״אנו עובדים עם Anagal משנת 2017. Anagal מספקת ל- Farmer שירותי ניהול פרויקט, R&D ובדיקות תוכנה. ב-Anagal יודעים היטב איך להקשיב ללקוח, להציע את הפתרון הטכני המתאים ולתת יחס אישי בכל שעות היממה. Anagal הינו חלק בלתי נפרד ממשפחת Farmer היודעת ליזום, להציף תובנות ולייעל את המערכת. הגישה השירותית והמקצועיות של צוותי הפיתוח הפכו את העבודה עם Anagal לנעימה ויעילה.״

– יובל לנגה, פארמר

ספארקו
פרויקט פיתוח אפליקציה

Sparko היא סטארטאפ המבוסס בבריטניה של קהילת פורשים וירטואלית (VRC), אשר קצר שבחים מארגוני צדקה כמו AgeUK – ארגון צדקה מוביל שמסור לסיוע לקשישים. anagal next יצרה ממיר מבוסס Android עבור בתים של אזרחים ותיקים, וגם את אפליקציית Sparko למטפלים (עבור iOS ו-Android).

גונג
פיתוח אפליקציה

Gong, אחת מחברות הסטארט-אפ הצומחות בעולם. לאחר שקיבלו מימון של 200$MM, פיתחה החברה פלטפורמה מובילה לצוותי מכירות וירטואליים. anagal יצרה את הגרסה הראשונה של אפליקציית Gong למובייל עבור iOS ו-Android. המטרה הייתה לקצר את זמן היציאה לשוק ולבכך לאפשר ל-Gong זמן להקים צוות פיתוח משלהם. זו דוגמה מצוינת להיצע של Anagal עבור סטרטאפים – היא מאפשרת לבנות צוותים משלהם מבלי להאריך את זמן היציאה לשוק.

מקומי
פרויקט פיתוח אפליקציה

Mekome היא פלטפורמה לניהול קהילתי אוניברסלי, שבמקור פותחה עבור קיבוצים ומושבים. הודות לכלים טכנולוגים מתקדמים ומקיפים, הניהול הקהילתי ב-mekome נשאר קל, מאובטח ועדכני.

״בשותפות עם ‏Anagal, אנו מובילים יחד במשק-גל, מיזם משותף של הפיכת מקומי למוצר מתקדם וחדשני אשר יכלול ארנק אלקטרוני ופתרונות תשלום ומידע לסקטור ההתיישבותי. ב-Anagal ידעו היטב כיצד להפוך את האסטרטגיה למוצר מנצח, והם עושים בפועל את ניהול המוצר והפיתוח. הם העמידו בזמן קצר צוות של 20 איש, שהצליח לקצר את הלו״ז לחצי. אם אתם רוצים לממש בהצלחה אסטרטגיה של טרנספורמציה דיגיטלית – Anagal היא השותף שלכם.״

– ניר ברקאי, מנכ״ל משק סחר מקבוצת משקי הקיבוצים

MC1
AI

MC1 הנה חברה טכנולוגיה מובילה בדרום ומרכז אמריקה הפועלת ב-23 מדינות ומספקת פתרונות Mobile בתחום הקמעונאי במוצרי צריכה ובתעשייה. MC1 נבחרה על ידי גרטנר 4 פעמים כמובילת שוק וכאחת מ-5 הספקיות המובילות בעולם בתחום ה-Mobile הקמעונאי .

Anagal next פיתחה עבור Mc1 כלי המלצות חכם ליצירת הזמנות המבוסס על AI ולמידת מכונה המערכת מספקת המלצות להזמנות יומיות של חברה קמעונאית גדולה עם עשרות אלפי נקודות מכירה בדרום אמריקה. מודל ה- AI מתבסס על ניתוח נתונים היסטוריים בשילוב עם נתונים נוספים הנאספים באופן שיטתי. ההמלצות מופקות באופן אוטומטי מדי לילה לכל אחת מהחנויות ברמת מוצר המנגנון שפיתחנו שיפר ודייק באופן משמעותי את הרלוונטיות של המוצרים בחנות לשוק היעד והקטין החזרה של מוצרים.

אפימילק
ERP

afimilk היא חברת טכנולוגיה גלובלית המספקת לתעשיית החלב פתרונות יוצאים מן הכלל, חדשניים וטכנולוגיים, לניהול משק החלב ולייצור יעיל של חלב באיכות גבוהה. anagal next מספקת ל afimilk מעטפת רחבה של שירותים בתחום טכנולוגיות המידע הכוללים ניהול פרויקטים ,שירותי מומחה בתחום ERP ו-BI ,פיתוח אפליקציות, תשתיות סייבר ואבטחת מידע מתכננת, מבצעת ומנהלת פרויקטים של רפתות ברחבי העולם.

ברמד
BI

Bermad מייצרת, מפיקה ומנגישה מגוון פתרונות לשיפור והגנה על מערכות מים בתחומי ההשקיה, מפעלי מים, כרייה, בנייה וכיבוי אש. Anagal Next מפתחת ומטמיעה בBermad כלי BI מתקדמים, באמצעותם אנו עוזרים למקבלי ההחלטות בארגון לצרוך ולנתח מידע עסקי.

״הזמנו את Anagal כדי לבצע פרויקט BI בברמד ואנחנו מרוצים מהתוצאות. ב Anagal ידעו להקשיב לצרכים שלנו ולשלב בין הבנת העסק ליצירת פתרון טכנולוגי התפור במיוחד למידות החברה שלנו ולעמוד בלו"ז ובתקציב. הגישה השירותית והמקצועיות של צוות הפרויקט הפכו את העבודה עם Anagal לקלה, יעילה ואפילו מהנה.״

– עודד לב מנהל מערכות מידע ברמד

א.ר.י
BI

א.ר.י אבזרים להולכת נוזלים בע"מ יצרנית מובילה וספקית פתרונות גלובלית להגנה על מערכות הולכת נוזלים. החברה מייצרת ומשווקת מבחר רחב של שסתומי אוויר, שסתומי בדיקה, ומפחיתי זרימה לא מדודה (UFR) וכמו כן מספקת תוכנות לניתוח התפרצויות ולקביעת הגודל והמיקום של שסתומי אוויר , Anagal next מספקת לארי אביזרים שירותים ופתרונות טכנולוגיים בתחום ה-BI , שירותי ענן , תשתיות וסייבר סקריוריטי

בי טי 9
ERP

BT9 מפתחת ומייצרת פתרונות טכנולוגים מבוססי ענן לניהול שרשרת אספקה (CCM) מקצה לקצה, בזמן אמת. טכנולוגיית ה- Xsense® CCM מוטמעת כיום בחברות גדולות ברחבי העולם, Anagal next מספקת ל-BT9 מעטפת שירותים ופתרונות טכנולוגיים במערכת Priority ERP , שירותי ענן , תשתיות וסייבר סקריוריטי

בקרה גבע
BI

בקרה גבע הינה חברה ישראלית גלובלית אשר הוקמה בשנת 1964 ומתמחה בפתרונות אינטגרטיביים חדשניים בתחום הבקרה והאוטומציה. לחברה שלושה תחומי פעילות עיקריים:אוטומציה ופתרונות בקרה אינטגרטיביים , בקרת זורמים,שירות וסחר ללקוחות מכלל ענפי התעשייה ,Anagal Next מפתחת ומטמיעה בבבקרה גבע כלי BI מתקדמים, באמצעותם אנו עוזרים למקבלי ההחלטות בארגון לצרוך ולנתח מידע עסקי.

ביו בי
MANAGED SERVICES

ביו-בי הינו מפעל ייחודי המגדל ומיישם חרקים ואקריות מועילים לצרכים חקלאיים. על אלה נמנים אויבים טבעיים להדברה ביולוגית של מזיקים, דבורי בומבוס להאבקה טבעית במבנים סגורים ובשטחים פתוחים, וכן גלמים מעוקרים של זבובים זכרים וזבובים זכרים מעוקרים לפיזור בשטחים חקלאיים. Anagal next מספקת לביובי מעטפת של שירותים טכנולוגיים מנוהלים מתקדמים בתוכם ניהול שוטף של מערכות האחסון והשרתים , תשתיות אבטחת מידע ,שירותי ענן ועוד.

גלקון
MANAGED SERVICES

גלקון, מובילה עולמית בייצור מערכות ובקרי השקיה ממוחשבים ומערכות בקרה לשימוש בגינות ביתיות, בגינון מקצועי ומוניציפאלי ובחקלאות , Anagal next מלווה את גלקון עם מעטפת רחבה של שירותים טכנולוגיים בניהם פיתוח אפליקציות , שירותי ענן , סייבר סקיוריטי ושירותי מומחה בתחום התשיות.

מטליקון
BI

מטליקון נוסדה בשנת 1999 על ידי מר סטף ורטהיימר, מייסד קבוצת ISCAR (חברת ברקשייר הת'אוויי) עם התמחות בייצור באיכות גבוהה של חלקי מתכת ומכלולי משנה למכונות.

משנת 2011 פועלת מטליקון כחברה עצמאית, חברה בת מקבוצת Plasel LTD Metalicone ומספקת פתרונות בתחום של מכונות כלים, דפוס מסחרי, תעופה וחלל, ויצרנים של ציוד לתעשיות ההייטק , מפתחת ומטמיעה במטליקון כלי BI מתקדמים, באמצעותם אנו עוזרים למקבלי ההחלטות בארגון להציג ולנתח מידע עסקי.

מכללת תל-חי
BI

המכללה האקדמית תל-חי, המכללה הצפונית ביותר בארץ, שוכנת בליבו של הגליל המזרחי, מוקפת נוף עוצר נשימה. אך, מה שהופך אותה לבחירה המועדפת על ידי צעירים רבים מכל הארץ הם חיי החברה התוססים, כיתות הלימוד הקטנות, היחס האישי ומעל הכל – הרמה האקדמית הגבוהה, שמהווה מקפצה מוכחת ללימודי המשך בכל התחומים, בארץ ובעולם ומפתח להשתלבות מוצלחת בעולם התעסוקה.

Anagal next מספקת למכללת תל חי שירותים טכנולוגים בניהם פתרונות אנליטיקה ו-BI , שירותי מומחה בתחום תשתיות , סייבר ועוד.

מכללת אורנים
BI

אורנים המכללה האקדמית לחינוך והוראה מהגדולות והותיקות בישראל. במכללה לומדים מעל 5,000 סטודנטים בתחומי לימוד מגוונים. מכללת אורנים מחויבת למצוינות אקדמית, מעורבות חברתית ולקידום ההשכלה הגבוהה. עשרות אלפי בוגרי המכללה מהווים נבחרת מובילה המעורבת בחיי החינוך והעשייה בארץ.

Anagal next מספקת למכללת אורנים שירותים טכנולוגים בניהם פתרונות אנליטיקה ו-BI

עורב מערכות התראה
פריוריטי

עורב מערכות התראה מתמחה בייצור ופיתוח של מערכות התראה ואבטחה מתקדמות החכמות. מגוון המוצרים של חברת עורב, בניהם מערכת אזעקה קוויות ואלחוטיות, סירנות, מודמים סלולאריים, מגוון גלאים קוויית ואלחוטיים, מערכות דו כיווניות, גלאי מצלמה, גלאי וילון וגלאים מיוחדים הביאו את חברת עורב לקידמת החזית בתחום מערכות המיגון והאבטחה בישראל. מערכת ERP Priority , מוטמעת בארגון מזה כ 15 שנה באופן מקיף ונרחב וכוללת ניהול תהליכים מורכב של ייצור רכיבי אלקטרוניקה, WMS למחסני ח"ג ותוצ"ג, מפעל לייצור בהזרקה, ועוד. במסגרת עבודתנו בעורב אנו משמשים כגורם המקצועי המנהל ומטמיע את מערכת הPriority ושותפים בהובלת תהליכים חדשים, שיפור הקיים ומענה לכל צורכי הארגון בתחום של Priority. אנו מספקים מענה מקצועי איכותי בכל הקשור לניהול מערכת הERP- המורכבת של עורב מקדמים פרויקטים שונים ומתחזקים את המערכת ועל ידי כך מאפשרים לצוותים של הלקוח להתפנות לקידום הפעילות העסקית של החברה.

אספיר גלובל
MANAGED SERVICES

Aspire Global היא ספקית מובילה של פתרונות iGaming עבור מפעילים ו- anagal next white labels מספקת ל Aspire שירותי מומחה בתחום הסייבר , תשתיות IT ושירותי ענן.

מעבדות מיגל
MANAGED SERVICES

חברת Anagal מספקת למיגל שירותי רוחב בעולמות הטכנולוגיה, מערכות מידע סייבר וחדשנות  בAnagal ידעו היטב כיצד לאפיין את הצרכים שלנו, להפוך אותם לתכנית עבודה ומשם לייצר פיתרון טכנולוגי התפור במיוחד למידות החברה שלנו והעומד בלו"ז ובתקציב. הגישה השירותית והמקצועיות של צוותי הפרויקטים הפכו את העבוד העם Anagal  לחויה שנרצה לחזור עליה שוב ולאורך זמן. עבורינו Anagal הם שותפים ולהצלחה.

G-ONE
Digital Business Strategy

פרויקט עדכון תוכנת ניהול כח אדם – סינריון פריוריטי

PCB
Digital Business Strategy

הפרויקט הוצג בכנסים מקצועיים ע"י SAP כדוגמא לפרויקט טכנולוגי חדשני.

עוף טוב
ERP

עוף טוב כוללים 3 תאגידים\מפעלים עיקריים: תאגיד גידול העופות, תאגיד תוצרת טרייה\קפואה, תאגיד המוצרים המוכנים.

עוף הגליל
ERP
לובינסקי
Digital Business Strategy

פרויקט ליישום של ERP ו CRM (פתרון של Microsoft ERP ), כולל WMS בארגון של מאות משתמשים, מוסכים בכל הארץ.

אשכול גליל מזרחי
Digital Business Strategy
משרד הרווחה
Digital Business Strategy

משרד הרווחה והשירותים החברתיים עובד באופן שוטף מול הרשויות המקומיות בכלל ומחלקות הרווחה והשירותים החברתיים בפרט

רשות שדות התעופה
Digital Business Strategy

רשות שדות התעופה אחראית להפעלה, פיתוח וניהול כל שדות התעופה האזרחיים במדינת ישראל, מערכות התעבורה האווירית ומסופי הגבול היבשתיים

טבע נאות
ERP

טבע נאות היא חברת בינלאומית המייצרת ומשווקת מוצרי הנעלה ייחודיים הנמכרים בלמעלה מ- 6000 נקודות מכירה מסביב לעולם

סימפליוויה
ERP

סימפליוויה חברה לפתרונות רפואיים בבעלות קרן פימי – אחת מחמש קרנות ההשקעה המובילות בעולם מבחינת עקביות ביצועים.החברה מחויבת לספק פתרונות רפואיים איכותיים להולכת תרופות בכדי להבטיח את בטיחותם של אנשי מקצוע בתחום הבריאות. מוצרי החברה מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם תקני ISO ואישורים מגופי הרגולציה המובילים, ונמכרים ברחבי העולם.

Anagal next מלווה את סימפליוויה באופן שוטף בתמיכה במערכת Priority ERP ובשירותי מומחה בתחום תשתיות שרתים ואבטחת מידע

תרו
ERP

תרו הינה חברה רב לאומית הפועלת בשווקים שונים ברחבי העולם כולל צפון אמריקה, מרכז אמריקה, מזרח אסיה , אירופה, אוסטרליה וישראל , מאז הווסדה, תרו מפתחת, מייצרת ומשווקת קשת רחבה של מוצרי מרשם (RX), מוצרים ללא מרשם (OTC) ותמרוקים בתחומים מגוונים וביניהם: כאב, עור, מערכת עיכול, מערכת העצבים, קרדיולוגיה (מערכת הלב) ועוד . Anagal next מספקת לתרו שירותי ייעוץ וותמיכה במערכת Priority ERP

חוליות
MANAGED SERVICES

חוליות פלסטיק מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים לתחומים שונים בכל הקטרים והגדלים הנדרשים בתחום הנכס. חוליות עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק צינורות ואביזרים מחומרים פלסטיים מגוונים כגון: PP ,PVC ,PE-X ו-PPR.

לחוליות מוניטין רב שנים כיצרנית מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. החברה שמה דגש רב על מחקר, פיתוח וייצור מוצרים חדשים. כל מוצרי חוליות מיוצרים תחת פיקוח של מכון התקנים הישראלי (מת"י) ומותאמים לתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר Anagal next מספקת לחוליות פסלטיק מגוון רחב של שירותים מנוהלים מתקדמים בתוכם ניהול שוטף של מערכות האחסון והשרתים , תשתיות אבטחת מידע ,שירותי ענן ועוד.

סטנלי בלאק אנד דקר
פיתוח אפליקציה

פיתוח אפליקציה לשליטה על קופסת רדיו ונגן מוזיקה לאתרי בניה חברת סטנלי בלאק אנד דקר עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק כלי עבודה וציוד וכן פתרונות אבטחה למגזר הפרטי, התעשייתי והמקצועי בשווקים הבינלאומיים, אנו פיתחנו עבור סטנלי אפליקציה לאנדרואיד ו iOS אשר ניתן בעזרתה לשלוט על הרדיו ולשקף את הפעולות המתבצעות על קופסת המוזיקה כולל יכולת עדכון קושחה של הקופסה מרחוק.

אלקם מדיקל
MANAGED SERVICES

אלכם מדיקל הנה חברה גלובלית העוסקת בייצור של מכשירים ורכיבים רפואיים חד פעמיים לשוק ה- OEM, וספקית פתרונות חדשניים לצרכי בקרת זרימה מיוחדים.

״ Anagal next מספקת לאלכם מעטפת רחבה של שירותים ופתרונות טכנולוגיים בתחום התשתיות תקשורת ואבטחת מידע , במסגרת זו ליווינו את שדרוג מערך השרתים של הארגון , החלפת של מתגי הBackbone ותשתיות אבטחת מידע״

– אודי דבוש CIO אלכם מדיקל

פארמר
פרויקט פיתוח אפליקציה

אפליקציית Farmer לסמארטפון מספקת פלטפורמה מסחר דרכה חקלאים וצרכנים יכולים להיפגש , מאז הקמת החברה ב-2017, מספקת Anagal שירותי ניהול פרויקטים, מו"פ ושירותי תוכנה, תוך מתן פתרונות טכנולוגים מתאימים ותשומת לב אישית במשך כל שעות היממה

״אנו עובדים עם Anagal משנת 2017. Anagal מספקת ל- Farmer שירותי ניהול פרויקט, R&D ובדיקות תוכנה. ב-Anagal יודעים היטב איך להקשיב ללקוח, להציע את הפתרון הטכני המתאים ולתת יחס אישי בכל שעות היממה. Anagal הינו חלק בלתי נפרד ממשפחת Farmer היודעת ליזום, להציף תובנות ולייעל את המערכת. הגישה השירותית והמקצועיות של צוותי הפיתוח הפכו את העבודה עם Anagal לנעימה ויעילה.״

– יובל לנגה, פארמר

ספארקו
פרויקט פיתוח אפליקציה

Sparko היא סטארטאפ המבוסס בבריטניה של קהילת פורשים וירטואלית (VRC), אשר קצר שבחים מארגוני צדקה כמו AgeUK – ארגון צדקה מוביל שמסור לסיוע לקשישים. anagal next יצרה ממיר מבוסס Android עבור בתים של אזרחים ותיקים, וגם את אפליקציית Sparko למטפלים (עבור iOS ו-Android).

גונג
פיתוח אפליקציה

Gong, אחת מחברות הסטארט-אפ הצומחות בעולם. לאחר שקיבלו מימון של 200$MM, פיתחה החברה פלטפורמה מובילה לצוותי מכירות וירטואליים. anagal יצרה את הגרסה הראשונה של אפליקציית Gong למובייל עבור iOS ו-Android. המטרה הייתה לקצר את זמן היציאה לשוק ולבכך לאפשר ל-Gong זמן להקים צוות פיתוח משלהם. זו דוגמה מצוינת להיצע של Anagal עבור סטרטאפים – היא מאפשרת לבנות צוותים משלהם מבלי להאריך את זמן היציאה לשוק.

מקומי
פרויקט פיתוח אפליקציה

Mekome היא פלטפורמה לניהול קהילתי אוניברסלי, שבמקור פותחה עבור קיבוצים ומושבים. הודות לכלים טכנולוגים מתקדמים ומקיפים, הניהול הקהילתי ב-mekome נשאר קל, מאובטח ועדכני.

״בשותפות עם ‏Anagal, אנו מובילים יחד במשק-גל, מיזם משותף של הפיכת מקומי למוצר מתקדם וחדשני אשר יכלול ארנק אלקטרוני ופתרונות תשלום ומידע לסקטור ההתיישבותי. ב-Anagal ידעו היטב כיצד להפוך את האסטרטגיה למוצר מנצח, והם עושים בפועל את ניהול המוצר והפיתוח. הם העמידו בזמן קצר צוות של 20 איש, שהצליח לקצר את הלו״ז לחצי. אם אתם רוצים לממש בהצלחה אסטרטגיה של טרנספורמציה דיגיטלית – Anagal היא השותף שלכם.״

– ניר ברקאי, מנכ״ל משק סחר מקבוצת משקי הקיבוצים

MC1
AI

MC1 הנה חברה טכנולוגיה מובילה בדרום ומרכז אמריקה הפועלת ב-23 מדינות ומספקת פתרונות Mobile בתחום הקמעונאי במוצרי צריכה ובתעשייה. MC1 נבחרה על ידי גרטנר 4 פעמים כמובילת שוק וכאחת מ-5 הספקיות המובילות בעולם בתחום ה-Mobile הקמעונאי .

Anagal next פיתחה עבור Mc1 כלי המלצות חכם ליצירת הזמנות המבוסס על AI ולמידת מכונה המערכת מספקת המלצות להזמנות יומיות של חברה קמעונאית גדולה עם עשרות אלפי נקודות מכירה בדרום אמריקה. מודל ה- AI מתבסס על ניתוח נתונים היסטוריים בשילוב עם נתונים נוספים הנאספים באופן שיטתי. ההמלצות מופקות באופן אוטומטי מדי לילה לכל אחת מהחנויות ברמת מוצר המנגנון שפיתחנו שיפר ודייק באופן משמעותי את הרלוונטיות של המוצרים בחנות לשוק היעד והקטין החזרה של מוצרים.

אפימילק
ERP

afimilk היא חברת טכנולוגיה גלובלית המספקת לתעשיית החלב פתרונות יוצאים מן הכלל, חדשניים וטכנולוגיים, לניהול משק החלב ולייצור יעיל של חלב באיכות גבוהה. anagal next מספקת ל afimilk מעטפת רחבה של שירותים בתחום טכנולוגיות המידע הכוללים ניהול פרויקטים ,שירותי מומחה בתחום ERP ו-BI ,פיתוח אפליקציות, תשתיות סייבר ואבטחת מידע מתכננת, מבצעת ומנהלת פרויקטים של רפתות ברחבי העולם.

ברמד
BI

Bermad מייצרת, מפיקה ומנגישה מגוון פתרונות לשיפור והגנה על מערכות מים בתחומי ההשקיה, מפעלי מים, כרייה, בנייה וכיבוי אש. Anagal Next מפתחת ומטמיעה בBermad כלי BI מתקדמים, באמצעותם אנו עוזרים למקבלי ההחלטות בארגון לצרוך ולנתח מידע עסקי.

״הזמנו את Anagal כדי לבצע פרויקט BI בברמד ואנחנו מרוצים מהתוצאות. ב Anagal ידעו להקשיב לצרכים שלנו ולשלב בין הבנת העסק ליצירת פתרון טכנולוגי התפור במיוחד למידות החברה שלנו ולעמוד בלו"ז ובתקציב. הגישה השירותית והמקצועיות של צוות הפרויקט הפכו את העבודה עם Anagal לקלה, יעילה ואפילו מהנה.״

– עודד לב מנהל מערכות מידע ברמד

א.ר.י
BI

א.ר.י אבזרים להולכת נוזלים בע"מ יצרנית מובילה וספקית פתרונות גלובלית להגנה על מערכות הולכת נוזלים. החברה מייצרת ומשווקת מבחר רחב של שסתומי אוויר, שסתומי בדיקה, ומפחיתי זרימה לא מדודה (UFR) וכמו כן מספקת תוכנות לניתוח התפרצויות ולקביעת הגודל והמיקום של שסתומי אוויר , Anagal next מספקת לארי אביזרים שירותים ופתרונות טכנולוגיים בתחום ה-BI , שירותי ענן , תשתיות וסייבר סקריוריטי

בי טי 9
ERP

BT9 מפתחת ומייצרת פתרונות טכנולוגים מבוססי ענן לניהול שרשרת אספקה (CCM) מקצה לקצה, בזמן אמת. טכנולוגיית ה- Xsense® CCM מוטמעת כיום בחברות גדולות ברחבי העולם, Anagal next מספקת ל-BT9 מעטפת שירותים ופתרונות טכנולוגיים במערכת Priority ERP , שירותי ענן , תשתיות וסייבר סקריוריטי

בקרה גבע
BI

בקרה גבע הינה חברה ישראלית גלובלית אשר הוקמה בשנת 1964 ומתמחה בפתרונות אינטגרטיביים חדשניים בתחום הבקרה והאוטומציה. לחברה שלושה תחומי פעילות עיקריים:אוטומציה ופתרונות בקרה אינטגרטיביים , בקרת זורמים,שירות וסחר ללקוחות מכלל ענפי התעשייה ,Anagal Next מפתחת ומטמיעה בבבקרה גבע כלי BI מתקדמים, באמצעותם אנו עוזרים למקבלי ההחלטות בארגון לצרוך ולנתח מידע עסקי.

ביו בי
MANAGED SERVICES

ביו-בי הינו מפעל ייחודי המגדל ומיישם חרקים ואקריות מועילים לצרכים חקלאיים. על אלה נמנים אויבים טבעיים להדברה ביולוגית של מזיקים, דבורי בומבוס להאבקה טבעית במבנים סגורים ובשטחים פתוחים, וכן גלמים מעוקרים של זבובים זכרים וזבובים זכרים מעוקרים לפיזור בשטחים חקלאיים. Anagal next מספקת לביובי מעטפת של שירותים טכנולוגיים מנוהלים מתקדמים בתוכם ניהול שוטף של מערכות האחסון והשרתים , תשתיות אבטחת מידע ,שירותי ענן ועוד.

גלקון
MANAGED SERVICES

גלקון, מובילה עולמית בייצור מערכות ובקרי השקיה ממוחשבים ומערכות בקרה לשימוש בגינות ביתיות, בגינון מקצועי ומוניציפאלי ובחקלאות , Anagal next מלווה את גלקון עם מעטפת רחבה של שירותים טכנולוגיים בניהם פיתוח אפליקציות , שירותי ענן , סייבר סקיוריטי ושירותי מומחה בתחום התשיות.

מטליקון
BI

מטליקון נוסדה בשנת 1999 על ידי מר סטף ורטהיימר, מייסד קבוצת ISCAR (חברת ברקשייר הת'אוויי) עם התמחות בייצור באיכות גבוהה של חלקי מתכת ומכלולי משנה למכונות.

משנת 2011 פועלת מטליקון כחברה עצמאית, חברה בת מקבוצת Plasel LTD Metalicone ומספקת פתרונות בתחום של מכונות כלים, דפוס מסחרי, תעופה וחלל, ויצרנים של ציוד לתעשיות ההייטק , מפתחת ומטמיעה במטליקון כלי BI מתקדמים, באמצעותם אנו עוזרים למקבלי ההחלטות בארגון להציג ולנתח מידע עסקי.

מכללת תל-חי
BI

המכללה האקדמית תל-חי, המכללה הצפונית ביותר בארץ, שוכנת בליבו של הגליל המזרחי, מוקפת נוף עוצר נשימה. אך, מה שהופך אותה לבחירה המועדפת על ידי צעירים רבים מכל הארץ הם חיי החברה התוססים, כיתות הלימוד הקטנות, היחס האישי ומעל הכל – הרמה האקדמית הגבוהה, שמהווה מקפצה מוכחת ללימודי המשך בכל התחומים, בארץ ובעולם ומפתח להשתלבות מוצלחת בעולם התעסוקה.

Anagal next מספקת למכללת תל חי שירותים טכנולוגים בניהם פתרונות אנליטיקה ו-BI , שירותי מומחה בתחום תשתיות , סייבר ועוד.

מכללת אורנים
BI

אורנים המכללה האקדמית לחינוך והוראה מהגדולות והותיקות בישראל. במכללה לומדים מעל 5,000 סטודנטים בתחומי לימוד מגוונים. מכללת אורנים מחויבת למצוינות אקדמית, מעורבות חברתית ולקידום ההשכלה הגבוהה. עשרות אלפי בוגרי המכללה מהווים נבחרת מובילה המעורבת בחיי החינוך והעשייה בארץ.

Anagal next מספקת למכללת אורנים שירותים טכנולוגים בניהם פתרונות אנליטיקה ו-BI

עורב מערכות התראה
פריוריטי

עורב מערכות התראה מתמחה בייצור ופיתוח של מערכות התראה ואבטחה מתקדמות החכמות. מגוון המוצרים של חברת עורב, בניהם מערכת אזעקה קוויות ואלחוטיות, סירנות, מודמים סלולאריים, מגוון גלאים קוויית ואלחוטיים, מערכות דו כיווניות, גלאי מצלמה, גלאי וילון וגלאים מיוחדים הביאו את חברת עורב לקידמת החזית בתחום מערכות המיגון והאבטחה בישראל. מערכת ERP Priority , מוטמעת בארגון מזה כ 15 שנה באופן מקיף ונרחב וכוללת ניהול תהליכים מורכב של ייצור רכיבי אלקטרוניקה, WMS למחסני ח"ג ותוצ"ג, מפעל לייצור בהזרקה, ועוד. במסגרת עבודתנו בעורב אנו משמשים כגורם המקצועי המנהל ומטמיע את מערכת הPriority ושותפים בהובלת תהליכים חדשים, שיפור הקיים ומענה לכל צורכי הארגון בתחום של Priority. אנו מספקים מענה מקצועי איכותי בכל הקשור לניהול מערכת הERP- המורכבת של עורב מקדמים פרויקטים שונים ומתחזקים את המערכת ועל ידי כך מאפשרים לצוותים של הלקוח להתפנות לקידום הפעילות העסקית של החברה.

אספיר גלובל
MANAGED SERVICES

Aspire Global היא ספקית מובילה של פתרונות iGaming עבור מפעילים ו- anagal next white labels מספקת ל Aspire שירותי מומחה בתחום הסייבר , תשתיות IT ושירותי ענן.

מעבדות מיגל
MANAGED SERVICES

חברת Anagal מספקת למיגל שירותי רוחב בעולמות הטכנולוגיה, מערכות מידע סייבר וחדשנות  בAnagal ידעו היטב כיצד לאפיין את הצרכים שלנו, להפוך אותם לתכנית עבודה ומשם לייצר פיתרון טכנולוגי התפור במיוחד למידות החברה שלנו והעומד בלו"ז ובתקציב. הגישה השירותית והמקצועיות של צוותי הפרויקטים הפכו את העבוד העם Anagal  לחויה שנרצה לחזור עליה שוב ולאורך זמן. עבורינו Anagal הם שותפים ולהצלחה.

שותפים להצלחה

עשינו כל כך הרבה בשנים האחרונות ויש לנו צורך להראות לכם חלק קטן מהחברות שאיתן אנחנו עובדים.

הזמן הטוב ביותר להתחיל הוא היום

המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם לבנות פתרונות דיגיטליים מותאמים באמצעותם תוכלו לקדם את הארגון שלכם , לייעל תהליכים להרחיב את הביקוש למוצרים ולשירותים שלהם ולהתקדם לשלב הבא…