ניהול פרויקט SAP

הפרויקט הוצג בכנסים מקצועיים ע"י SAP כדוגמא לפרויקט טכנולוגי חדשני.

קצת על החברה

PCB Technologies הוא מפעל טכנולוגי מתקדם המנהל פעילות עם מחזור שנתי של עשרות מיליוני דולר. המפעל עוסק בייצור והרכבה של כרטיסי PCB המשמשים לכל תעשיות ההייטק בארץ ובעולם (מערכות רפואיות, צבאיות ואזרחיות).

מטרות הפרויקט

מחשוב כל פעילות החברה למערכת אינטגרטיבית כוללת אחת, החל מרגע ההזמנה דרך ההתמחרות, ההנדסה, הלוגיסטיקה ורצפת הייצור, איכות, משלוחים ועד התשלום המלא.

הפרויקט כלל אפיון הדרישות, הגדרה של תהליכי עבודה, כתיבת מפרט – RFP, גיבוש תהליך של מו"מ, ניהול מו"מ מטעם הלקוח, בחירת טכנולוגיה וניהול הפרויקט בשלב היישום והליווי.

תהליך העבודה

בחינת ספקים מיישמים, כולל מיישמים מחו"ל, בניית תקציב לפרויקט, ניהול הפרויקט, ניהול צוותי הפרויקט, בקרה תקציבית ובקרת לוחות זמנים, ניהול היישום וממשק למערכות אחרות, ניהול תהליך ההסבות (שימוש בכלי ETL), כתיבת תסריטי בדיקות וניהול תהליכי הבדיקה והקבלה של המערכת, כולל צוותי ה QA. הדרכה והטמעה של המערכות בכלל מחלקות ויחידות החברה, ברחבי הארץ.

הפרויקט עמד במסגרת התקציב המתוכנן (עשרות מיליוני שקלים) ובלו"ז המתוכנן לשלב המימוש (חצי שנה). ניהול השינוי בשלבי הפרויקט ולאחר העלייה לאוויר בוצע על ידינו בהתאם למתודולוגיות ניהול השינוי של SAP. לאחר תקופת הליווי נוהלו ובוצעו על ידינו פרויקטי המשך (ולידציה רפואית וצבאית, הרחבות נוספות ל SOW).
הפרויקט הוצג בכנסים מקצועיים ע"י SAP כדוגמא לפרויקט טכנולוגי חדשני.

הקודם
הובלת הטמעת מערכות ERP
עוף טוב כוללים 3 תאגידים\מפעלים עיקריים: תאגיד גידול העופות, תאגיד תוצרת טרייה\קפואה, תאגיד המוצרים המוכנים.
הבא
פרויקט מערכת לניהול כוח אדם ומחשוב התמיכה באזיקים אלקטרוניים
פרויקט עדכון תוכנת ניהול כח אדם – סינריון פריוריטי